Apie mane

Labas!

Fotografija man tai nuolatinis kūrybinis šaltinis, kuriame kas kartą stengiuosi pajausti ir atskleisti savitumą, perteikti jausmą, emociją, natūralumą. Pasinėriau į ją nuo paauglystės ir skaičiuoju 8 metus kaip dirbu su klientais.

Didžioji dalis mano fotografijų – gamtoje esantis žmogus. Joje aplinka organiška, dinamiška ir man labai artima. Tačiau neatsispiriu ir peržengti jūsų namų slenkstį ar susitikti minimalistinėje studijoje šeimos, asmeninei ar poros fotosesijai.

Pastabumas detalėms, draugiškumas, jaukios aplinkos sukūrimas, profesionalūs patarimai – taip dažnai atsiliepia klientai. Man svarbu, jog fotosesija netaptų sudėtingu procesu, o būtų gražios dienos nuotykis, jūsų istorija, kurią aš perteiksiu savo stiliumi ir matymo kampu.

Fotografijoje renkuosi natūralų ir minimalistinį nuotraukų redagavimą. Mėgstu paprastumą. Tikiu, jog būdama dviejų vaikų mama, galiu rasti bendrą kalbą ir su mažaisiais fotosesijų dalyviais. Stengiuosi išvaikyti fotografavimosi baimę, jei jums ji – viena didžiausių.

Fotografuoju Klaipėdos apylinkėse, tad čia visuomet galime susitikti ir gyvam pokalbiui, tačiau prireikus, galiu atvykti bet kur.

Aš viliuosi, jog  ši maža pažintis ir mano peržiūrėti darbai paskatins mūsų naują draugystę.

Linkėjimai,

Indrė Vilkė